Dla Twojego Relaxu

abyś się odprężył i znalazł harmonię

GROTA SOLNA

Grota solna to specjalne pomieszczenie, w którym wykorzystuje się różne formy soli morskiej. W efekcie powstaje tam środowisko nasycone cennymi mikroelementami i pierwiastkami śladowymi, wskazane dla osób znerwicowanych czy cierpiących na różne schorzenia, zwłaszcza układu oddechowego.

SAUNA FIŃSKA

Sauna fińska to połączenie dwóch zabiegów, a mianowicie naprzemienne stosowanie ciepło- i zimnolecznictwa. Zabieg polega na szybkim przegrzaniu całego organizmu, a następnie jego ochłodzeniu. Z korzystaniem z sauny fińskiej wiąże się wielowiekowa tradycja, a obecne zasady zostały wypracowane głównie przez Finów. Zabieg ten jest polecany przy leczeniu wielu schorzeń, jednak warto zaznaczyć, że mogą z niego korzystać również ludzie zdrowi, bez konkretnych wskazań.

BANIA I BECZKOWA SAUNA ZEWNĘTRZNA

Już niebawem oddamy do Państwa użytku gotowy ogród relaksacyjny, jesteśmy w trakcie przygotowywania zielonej przestrzeni i stawiamy banię oraz saunę beczkową. Planowany termin otwarcia ogrodu relaksu już za miesiąc!

MASAŻE RELAKSACYJNE

Masaż relaksacyjny likwiduje skutki stresu, odpręża ciało, rozluźnia spięte mięśnie, przywraca spokój i harmonię organizmu.

Zmniejsza napięcie mięśniowo – nerwowe i psychiczne spowodowane stresem, ciężką pracą, życiem w ciągłym biegu i napięciu. Poprawia krążenie i ciśnienie krwi, a także przywraca prawidłowy rytm serca.